Marka Form oferuje szereg rozwiązań, które wykorzystasz do funkcjonalnego i jednocześnie estetycznego zagospodarowania przestrzeni swojego domu. Bez względu na to, czy mieszkasz w kawalerce w bloku, czy w jednorodzinnym domu, artykuły Form zainspirują Cię do jeszcze bardziej praktycznego zorganizowania Twoich rzeczy.

Loading...
Garderoba Form Eklips 200 x 200 x 48 cm dąb szary
Sprawdź
Loading...
Regał metalowy Form Exa 180 x 120 x 45 cm 5 półek 300 kg ocynk
Sprawdź
Loading...
Parapet wewnętrzny PCV Form 30 x 156 cm biały
Sprawdź
Loading...
Regał plastikowy Form Links 120 x 45 x 182 cm 80 kg
Sprawdź

Form odpowiada na potrzeby wszystkich, którzy pragną przechowywać swoje przedmioty w sposób bezpieczny i estetyczny, jednocześnie zachowując do nich łatwy dostęp. Znajdziesz tu regały, które idealnie wkomponują się w przestrzeń Twojego garażu lub piwnicy. Z łatwością poradzisz sobie z zabudową wnęk, nadając im funkcję eleganckiej garderoby. Z pewnością znajdziesz także szereg pomysłów na wykorzystanie wieszaków i pudełek, w których w estetyczny sposób przechowasz pamiątki, bibeloty czy zabawki Twoich dzieci. Form to także meble biurowe, które pozwolą Ci na zachowanie porządku w różnorodnych dokumentach i przyborach.

Produkty Form pozwalają na zaaranżowanie Twojej przestrzeni w taki sposób, jakiego oczekujesz – estetyczny, stylowy, a przy tym praktyczny. Są doskonale przemyślane, zachwycając innowacyjnością i dopasowaniem do Twoich potrzeb. Ich wszechstronność pozwala na zastosowanie we wnętrzach o dowolnych rozmiarach – bez względu na to, czy wolisz schować swoje akcesoria w pudełkach, czy umieścić je na półkach otwartych regałów. Wszystkie pudełka i meble Form zdecydowanie wpływają na wygodę mieszkania – ułatwiają zachowanie porządku i umożliwiają segregowanie odzieży, narzędzi, przyborów lub pamiątek.